UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Микола Азаров привітав фермера

02:00

29.01.2013

Прем’єр-міністр України Микола Азаров зустрівся із фермером Павлом Збінським, приватне господарство якого Глава Уряду відвідував влітку 2012 року, привітав з Новим роком і Різдвом і похвалив його за реалізацію показового екологічного проекту з вирощування індиків.

"Ви - приклад того, як піднімають не тільки себе, а й піднімають країну. Ви -людина, яка за короткий проміжок часу своєю працею створила добробут для себе й своєї родини. Я глибоко переконаний, що 2013 рік буде для вас успішним", - наголосив Микола Азаров.

Фермер зауважив, що після того, як Прем’єр-міністр побував у нього в гостях та поширилася інформація про його приватне господарство, багато людей стали цікавитися, як зайнятися фермерством, організувати вирощування індиків.

За словами Павла Збінського, в Україні для його продукції є великий ринок збуту, постійний попит, тому він збирається розширятися, але не за рахунок збільшення поголів’я, а спробує ініціювати створення подібних невеликих господарств, які витримують екологічний стандарт виробництва, об’єднуватимуться, наприклад, у кооператив.

"Я після цього успішного проекту не боюся змін", - запевнив фермер і додав, що зараз за рахунок вирощування індиків він повністю забезпечує себе і свою родину.

Після цього Микола Азаров і Павло Збінський обмінялися думками щодо перспектив фермерських господарств в Україні.

Фермер Павло Збінський живе у селі Костовці на Житомирщині, має ферму з 500 індиків і пасіку, займається вирощуванням ягід.

Він - киянин, який під час економічної кризи втратив роботу і переїхав до села, де організував фермерське господарство.

02:00

29.01.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0