UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Ігор Швайка: ми крок за кроком відмінимо надлишковий контроль в аграрному бізнесі, надамо більше повноважень регіонам

16:33

30.04.2014

Новий Уряд розпочав масштабну реформу із децентралізації влади. Повноваження областей будуть істотно розширенні в усіх сферах. Специфіка регіонів має враховуватися і в аграрній політиці. Про це сьогодні повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка на зустрічі з аграріями та представниками аграрного бізнесу Дніпропетровської області.

«Ідею децентралізації ми наповнимо реальним змістом і діями. Мінагрополітики вже робить певні кроки у цьому напрямі. Сьогодні окремим і одним із важливих напрямків діяльності міністерства та центральних органів виконавчої влади, що координуються через міністра (таких як Держземагентство, Держсільгоспінспекція, Держветфітослужба, Держрибагентство та Держлісагентство) є припинення тиску центральної влади, зменшення кількості та частоти проведення перевірок бізнесу. Про це мають дбати самі регіони», - наголосив Ігор Швайка.

Спілкуючись з аграріями Дніпропетровщини, Ігор Швайка підкреслив, що новий Уряд України взяв курс на формування сприятливого бізнес-клімату, зниження тиску контролюючих органів, полегшення ведення бізнесу, спрощення умов для ділової активності підприємців у агропромисловому комплексі. «Зі свого боку Мінагрополітики поступово зменшить кількість та частоту проведення перевірок бізнесу шляхом системного перегляду і затвердження критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності у всіх сферах державного нагляду, що віднесені до нашої компетенції», - поінформував міністр, відповідаючи на питання щодо великої кількості перевірок бізнесу.

«Таким чином, ми, влада, робимо крок назустріч аграрному бізнесу, відміняючи надлишковий контроль і віддаючи повноваження на місця. Ми переходимо від тотального, до ризик-орієнтованого контролю», - наголосив Ігор Швайка.  

 

Прес-служба Мінагрополітики

16:33

30.04.2014

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0