UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Форум місцевого самоврядування Тячівщини відбувся з представлення нового голови РДА

10:08

30.04.2014

29 квітня 2014 року у м. Тячеві у районному Будинку культури відбувся Форум місцевого самоврядування Тячівщини. В його роботі взяли участь близько 230 осіб депутати органів місцевого самоврядування усіх рівнів, сільські, селищні та міські голови найбільшого за населенням району України. До участі у роботі Форуму та виступів були запрошені:

Олег Лукша – віце-президент Асоціації розвитку і реформ міст, селищ і сіл «Закарпаття – ХХІ століття» та консультант Асоціації міст України,

Михайло Лаба – голова Закарпатського обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Невицький сільський голова,

Іван Ревтій – виконавчий директор Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України.

Перед початком Форуму перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Андрій Сербайло представив його учасникам новопризначеного голову Тячівської райдержадміністрації Петра Голубку.

Впродовж більше 2-х годин учасники Форуму присвятили обговоренню реалізації в районі «Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», затвердженої Постановою Уряду 1 квітня 2014 року.

Було підтримана й ініціатива Форуму місцевого самоврядування Закарпаття, що відбувся 24 квітня 2014 р. у м. Ужгороді, в частині утворення Регіонального науково-експертного комітету підтримкм реформ «За спроможні громади Закарпаття». Запропоновані й кандидатури від Тячівщини для формування науково-експертного складу районного відділення цього комітету (Василь Паш – юрист, Іван Граб – науковець, Михайло Данилюк – голова районної ради, Василь Кустрьо – Тернівський сільський голова, Ковач Іван – Тячівський міський голова, Олексій Василь – Тересвянський селищний голова, Василь Мирявець – Русько-полівський селищний голова, Ухаль Юрій – Солотвинський селищний голова та інші).

Учасникам Форуму був продемонстрований промофільм про актуальність реформ місцевої влади в Україні, створений під керівництвом Анатолія Ткачука, керівника Інституту громадянського суспільства, радника віце-премєр-міністра Володимира Гройсмана.

На Форумі були обговорені і прийняті звернення його учасників до Уряду і парламенту України та до місцевих рад Сходу і Півдня України.

 

Після завершення Форуму відбулось засідання Тячівського районного осередку Закарпатського обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. До складу правління Закарпатського обласного відділення ВАССР було додатково обрано Олексія Василя – Тересвянського селищного голову і Мирявець Василя – Русько-полівського селищного голову.

10:08

30.04.2014

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0