UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Курс віртуальний – знання та навички реальні

15:23

12.05.2014

13 травня 2014 року 30 керманичів представницьких органів влади, що діють в селах і селищах, кожен з яких прагне через новітні комунікаційні технології, згуртувати громаду на її ж благо, сядуть за «парти», але не реальні, а віртуальні – на порталі http://vassr.org/.
Сьогодні ж Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад завершила відбір учасників Електронного дистанційного навчального курсу «Комунікаційні стратегії для розвитку сільських територій» - унікального освітнього проекту, що здійснюється у співпраці із Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

Серед щасливчиків – четверо з Вінницької області та стільки ж з Херсонщини. По три своїх представника «делелегували» Київська область та Львівщина. Пара учасників «завітає» на курс із Дніпропетровщини, та стільки ж із Житомирщини, Луганщини, Рівненщини, а також і Чернівецької області. По одному своєму земляку наразі представляють Запорізька та Івано-Франківська області, Кіровоградщина та Сумщина, а також Тернопільська та Черкаська області. 
Серед критеріїв відбору учасників навчання відсутній пункт про наявність спеціальної підготовки з інформаційних технологій, втім кожен з претендентів мав:
виявити зацікавлення у розвитку власних сільських громад через налагодження партнерських стосунків з донорами та інвесторами;
надати організатору власну електронну адресу;
забезпечити собі постійний доступ до мережі Інтернет,
а також віднайти у своєму щільному графіку принаймні 1 годину на добу, яку можна присвятити навчанню.
За три тижня, починаючи з 13 травня 2014 року, керівники органів місцевого самоврядування мають набути компетенцій та навичок практичного використання комунікаційних стратегій для розвитку сільських територій.

Цей курс спрямований на те, щоби:
розширити знання слухачів про комунікації як про потужний засіб розвитку сільських територійшляхом формування інвестиційної привабливості, об’єднання внутрішніх та залучення зовнішніх ресурсів;
навчити слухачів новітнім можливостямпоширення привабливого іміджу власної сільської території засобами інтернет-комунікацій;
силами місцевої громади розробити та створитивізитку та інвестиційний паспорт сільської території, з використанням історичної довідки про село чи селище, фотоархіву інвестиційно-привабливих об’єктів, розташованих на їхній території тощо, - з подальшим розміщенням цієї інформації на електронному ресурсі – порталі ВАССР http://vassr.org/;
слухачі опанували навичками управління новинами – однієї із прикладних комунікаційних стратегій, що є провідним інструментом як налагодження порозуміння, взаємодії та співпраці у сільських громадах, так і залучення донорів та інвесторів.

Примітка:
За довідками звертайтеся до адміністратора, надіславши листа на адресу:
portal_vassr@ukr.net, вказавши в листі своє повне ім'я, прізвище, область/район/село, посаду і місце роботи, контактні дані, або за номером телефона: 0965866776.

 
 

15:23

12.05.2014

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0