UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Вадим Івченко: "Реформа зачепить 20 мільйонів українців"

16:21

12.05.2014

Украі?на стоі?ть на порозі  здіи?снення широкомасштабноі? реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Після оприлюднення Змін до Основного Закону Україні в частині реформування системи місцевого самоврядування та удосконалення адміністративно-територіального устрою, Вадим Івченко - Заступник Голови-Керівник Виконавчої дирекції ВАССР роз'яснив  перспективи, які привнесе ця реформа для розвитку регіонів в інтерв'ю журналістам Громадського Радіо.

Відповідаючи на запитання, Заступник Голови Правління,  зосередив увагу на особливостях нинішньої ситуації в селах та відзначив, що ця реформа головним чином впливає на життя усього українського народу. Головну увагу було зосереджено на обєднанні громад та визначенні концепції розвитку сільських територій.

 

Місцеве самоврядування сьогодні не забезпечує реалізацію свого головного призначення – створення та підтримку сприятливого життєвого середовища,надання мешканцям територіальних громад якісних, доступних публічних послуг,”- відзначає Вадим Євгенович. Для того, щоб регіони розвивалися, необхідне обєднання громад . Проте  Івченко Вадим вважає, що програма має вихначитись сама, а процес об'єднання пройти добровільно. “Це децентралізація не тільки фінансів, а й повноважень”, - зазначив Вадим Євгенович.

Прослухати інтерв'ю ви можете за цим посиланням: http://hromadskeradio.org/teritoriya-reforma-zachepit-20-milyoniv-ukrayintsiv-vadim-ivchenko/

16:21

12.05.2014

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0