UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

13 травня в Мінрегіоні України представники ВАССР взяли участь у засіданні Наглядової ради Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні»

12:46

14.05.2014

 13 травня в Мінрегіоні УкраїниВАССР взяла участь у засіданні Наглядової ради Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». 
   В заході взяли участь Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода,голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Давид Жванія, керівник Департаменту демократичних інститутів та врядування Генерального директорату з питань демократії Альфонсо Зарді, керівники та координатори  міжнародних програм співробітництва Ради Європи.
   Під час засідання його учасники заслухали та ухвалили Звіт Програми РЄ «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні»  щодо результатів її діяльності у 2013 році; також було проаналізовано поточну ситуацію в сфері місцевого самоврядування та визначено перспективні напрями співпраці Програми РЄ у 2014 році.
   Зокрема, керівництвом Програми РЄ «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» зазначалося, що співпраця Програми з Адміністрацією Президента України, Конституційною асамблеєю, Верховною Радою України та асоціаціями і об'єднаннями органів місцевого самоврядування  залишається важливим фактором і каналом просування цінностей і стандартів РЄ. Проте,  необхідно шукати й використати нових партнерів (зокрема, таких, як громадянське суспільство) і нові, більш ефективні стратегії як на центральному, так і на місцевому рівні. Підкреслювалося, що асоціації органів місцевого самоврядування краще усвідомили необхідність реформ, особливо після роботи з програмами РЄ і подальшого розвитку їх інформаційних мереж спільно з іншими європейськими асоціаціями. Вони також зміцнили свої можливості й отримали більше інформації про інноваційні методи  та кращі практики щодо розбудови інституційних спроможностей, запропонованих РЄ. Окремі ОМС, які брали участь у Програмі, показали себе активними, зацікавленими й добре мотивованими. Результати реалізації компонентів Програми були загалом успішними. Тому, розбудову спроможностей слід продовжувати й поширювати у майбутньому.
  

12:46

14.05.2014

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0