UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Полтавська область. Програма «Рідне село» у дії

00:01

09.11.2013

Ще у червні 2012 р. було проведено розширене засідання Полтавського обласного Комітету з економічних реформ щодо обговорення  програми  «Рідне село» та стану реалізації „Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2012 рік”.

Під час обговорення фахівці визнали розвиток сільських територій  як „триєдиний” процесс взаємодії природи, населення та аграрного виробництва.

Проблему розвитку сільських територій полтавські фахівці у значній мірі пов’язують із станом навколишнього середовища, соціальними, політичними, економічними, культурними, етнічними та іншими важливими чинниками розвитку.

Під час проведення заходу був підписаний меморандум про співпрацю між Полтавським регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад в особі Голови О. Шереметьєвої, Полтавською обласною державною адміністрацією, в особі Голови О. Удовіченка, Полтавської обласної ради, в особі Голови І. Момота.

З того часу в регіоні під особливою опікою місцевого керівництва та депутатів обласної Ради  знаходиться виконання програми «Рідне село».

Сторони об’єднали зусилля для активізації місцевих ініціатив щодо соціально-економічного розвитку, захисту прав та інтересів відповідних територіальних громад.  З червня 2012 р. ведеться робота з проведення консультацій, підготовки висновків та пропозицій до проектів нормативно-правових актів.

Полтавська обласна державна адміністрація та Полтавська обласна Рада створили сприятливі умови для проведенні наукових досліджень і розробок, а також для надання інформаційно-технічної підтримки сільським територіям. На черзі - налагодження співпраці  з іноземними та міжнародними організаціями за для  реалізації спільних дій сільського розвитку.

00:01

09.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0