UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Вітаємо Миколу Володимировича Присяжнюка з Днем народження!

13:01

08.11.2013

13 січня святкує свій День народження Микола Володимирович Присяжнюк, міністр аграрної політики та продовольства України.

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад вітає Миколу Володимировича з Днем народження і бажає йому здоров’я, наснаги та невичерпної енергії для виконання своєї професійної діяльності на благо нашої України!

                                                            Шановний Миколо Володимировичу!  

 

Завдяки оптимальному поєднанню особистих і професійних якостей – відповідальності, працездатності, ерудиції, умінню об'єднати команду фахівців, кероване Вами міністерство успішно працює і упевнено дивиться в майбутнє. Ваш професіоналізм, талант керівника дозволяють Вам упевнено вирішувати безліч поставлених завдань.

Ваша енергія, організаторські здібності, прагнення добиватися максимального результату, допомогли Вам стати одним з найуспішніших керівників в країні.   Приємно відзначити, що, не дивлячись на величезну зайнятість, покладену на Вас відповідальність за долю українського села та сільської громади, Ви залишаєтеся яскравою, цікавою для оточуючих людиною.  

Користуючись нагодою, хочемо ще раз подякувати Вам, шановний Миколо Володимировичу, за співпрацю з Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад і висловити надію на її продовження.

Від щирого серця бажаємо Вам подальших успіхів в роботі, невичерпній енергії для досягнення нових цілей. Міцного здоров'я, щастя і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким!

З повагою, Голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад                      М. Фурсенко

Заступник Голови Асоціації, виконавчий директор ВАССР                                                  В. Івченко

13:01

08.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0