UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Громадські об’єднання «Ліра» і «Джерело» власноруч будують Європу у спільному домі

11:28

14.07.2014

На початку липня знаменна подія відбулася у Якимівському районі Запорізької області. Громадські об’єднання «Ліра» (Розівська сільська рада, голова Кафанова Таїсія Михайлівна) і «Джерело» (Давидівська сільська рада, голова Шило Юрій Володимирович) першими в Україні завершили другий додатковий етап співпраці територіальних громад із міжнародною структурою за програмою ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»-ІІ.

Урочисті збори громад у Розівці і Вовчанському завершилися перерізанням святкових червоних стрічок - на електричній опорі із сучасною сонячною панеллю (Розівка) та на новеньких сучасних дверях, за якими розміщаються ємності для гарячого водопостачання і опалення від сонячного геліоколектора у дитячому садку «Ромашка» (Вовчанське). Такі сучасні технології не у кожному великому місті знайдеш! Жителі Запоріжчини власноруч будують Європу у спільному домі!

 

 

 

 

 


Головам обох громадських організацій Л.І.Іордан («Ліра») та О.Ю.Чекіру («Джерело») координатор проекту Г.М.Устімов вручив посвідчення учасника додаткового туру проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»-
II. Обидві ці громади вдало завершили по дві реконструкції у рамках міжнародного Проекту – у минулому році саме лірівці і джереляни разом із громадами сіл Петрівки та Переможного провели реконструкції частини водогонів, і цьогорічні сонячні ліхтарі і геліоколектор. А наявність у громади двох посвідчень учасника міжнародних проектів дає можливість приймати участь у будь-яких інших міжнародних проектах. Тож іще сім громад Якимівського району можуть восени позмагатися за право бути обраним для наступного туру міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».  Як показує вдалий досвід чотирьох громад – робота ця нелегка, особливо з першого разу, але вона того варта.

 

 

11:28

14.07.2014

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0