UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

16 липня Асоціація взяла участь у нараді з питань проведення у 2014 році конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»

09:20

17.07.2014

16 липня Всеукраїнська асоціація сільських та селищниз рад взяла участь у нараді з питань проведення у 2014 році конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». 

Захід організовано Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та проведено під головуванням Першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.А.Негоди.

Під час наради розглянуто порядок проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2014 році  (учасників заходу  ознайомлено із наказом Мінрегіону від 28.03.2014 № 96 Про затвердження Положення про конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»); також розглянуто склад конкурсної комісії конкурсу у 2014 році та її повноваження; затверджено тематику конкурсу, форми заявки учасника конкурсу та особливості оцінювання заявок; затверджено план заходів з організації подальшого проведення конкурсу та ухвалено підсумкові рішення за результатами установчого засідання.

В ході наради виступили Директор Центру експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи Даніель Попеску, начальник відділу взаємодії з місцевими органами влади Департаменту регіонального розвитку та проектного управління Мінрегіону України Н.Яровенко; експерти Програми РЄ «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». 

За підсумками обговорення питань порядку денного було вирішено затвердити тематику та склад конкурсної комісії «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2014 році, до якого увійшов і представник Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.  Також вирішено затвердити План заходів з організації та проведення конкурсу, згідно якого у серпні-вересні 2014 року заплановано проведення регіональних інформаційних та презентаційних семінарів щодо участі у конкурсі.
Дату початку конкурсу буде затвердежно наказом Мінрегіону.
   
Довідково: в 2013 році Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» проводився за трьома категоріями: «Співробітництво громад: об’єднання зусиль та ресурсів», «Місцеві ресурси: пошук та мобілізація на користь громади», «Демократія участі: залучення громадян до справ громади». Його фіналістами та переможцями стали 41 орган місцевого самоврядування всіх рівнів з понад 260 учасників.

 

09:20

17.07.2014

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0