UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

До дітей - з подарунками. Представники Житомирського регіонального відділення ВАССР завітали до вихованців дитячого садка

02:00

28.12.2012

 

На свято Миколая до вихованців Вертокиївського дошкільного навчального закладу «Малятко» завітали С. Сокальський, голова  Житомирського регіонального відділення асоціації сільських та селищних рад  (Глибочицький сільський голова),  Р. Слідзевський,  керівник виконавчої дирекції асоціації та В. Кабалюк  (Вертокиївський сільський голова).

Перед початком святкового ранку В. Кабалюк звернулася до батьків та вихователів:

- Сьогодні ми маємо можливість зустрічати це свято у більш широкому колі, адже у нашому садочку з’явилась ще одна група. Це стало можливим за сприяння районної державної адміністрації, зокрема   її очільника А. Кулика. Для відкриття нової групи з районного бюджету було виділено 60 тис. грн.  Уже після новорічних свят в новій групі оселяться яскраві меблі, різнокольорові килимки та по-справжньому домашній затишок.

С. Сокальський підкреслив, що хочеться допомагати і сприяти у справах саме тим, хто працює, має плани на майбутнє та відрізняється ентузіазмом. На його переконання, саме такою людиною є сильний та досвідчений керівник, голова сільської ради Валентина Кабалюк.

Після святкового заходу більше двадцяти вихованців дитячого садка отримали від голови Житомирського регіонального відділення асоціації сільських та селищних рад сучасні іграшки та солодкі подарунки.

 

02:00

28.12.2012

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0