UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Браїлівчани відзначили День незалежності України

09:53

26.09.2014

  24 серпня жителі нашої територіальної громади урочисто відзначили 23 річницю Незалежності України. Варто відзначити піднесений дух та патріотизм людей, адже, незважаючи на дощову погоду, чимало браїлівчан одягнули вишиванки та пройшли урочистою ходою центральною вулицею селища.

 

   
 

На центральній площі всі учасники параду вишиванок вишикувалися для групового фото,  а потім переглянули святковий концерт, підготовлений працівниками  Браїлівського Будинку культури.
 

 

Зала Будинку культури ледве помістила всіх бажаючих, що ще раз підкреслює, як ніколи, високий моральний дух населення та бажання до об’єднання в цей нелегкий для України час.

 


Коли, зі сльозами на очах, ведуча концерту Алла Ланова запросила на сцену браїлівчан - учасників АТО на сході України, зал піднявся і гарячими оплесками привітав наших воїнів, скандувавши «Герої!». Загалом 26 браїлівчан приймають участь у бойових діях, однак тільки четверо мали змогу відвідати наше свято. Серед них: Острожнюк Олександр, Острожнюк Андрій, Мироненко Олег, Преображенський Андрій.

 


         Вже традиційно, було оголошено хвилину мовчання за загиблою «Небесною сотнею», воїнами а також мирними жителями, які поклали своє життя на вівтар Незалежності України.

         До слова був запрошений селищний голова Валерій Резедент, який привітав присутніх з 23 річницею Незалежності України, побажав миру, надії на краще майбутнє та віри у свої сили.
 

Після вітального слова селищний голова урочисто вручив сертифікати про занесення на районну Дошку пошани браїлівчанам, серед яких:

  • Директор Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Л.В. Жарук.
  • Директор Територіального центру для одиноких та престарілих Музика З.А.
  • Учитель української мови та літератури Браїлівського професійного ліцею Сваричевська Т.В.
  • Ветеринарний лікар Браїлівської ветеринарної дільниці Скрипник В.М.
  • Директор Районного будинку творчості школярів та юнацтва Ланова А.Д.
  • Головний агроном ПАТ «Браїлівське» Перешеєв М. С.
  • Браїлівський селищний голова Резедент Валерій Дмитрович.

Також грамотою Жмеринської РДА та Жмеринської районної ради було відзначено директора музею П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк Клекота Андрія Леонідовича.

Продовжили святковий концерт літературною композицією на слова В.Забаштанського «Залишися Україною» у виконанні Світлани Шамрай.

 

 

Квартет вокального колективу «Вусачі» виконав пісню на слова та музику Леоніда Тодосюка «Україно моя».

 

Валентина Головня виконала пісню «Україна - вишиванка».

 


Зразковий танцювальний колектив «Чарівниця» під керівництвом відмінника освіти Олексія Мельника виконав танець «На горбочку».
 

 

А квартет «Мрія» виконав пісню «Верба».

 


Народний фольклорний колектив «Вусачі» виконали пісню «Ой тай ідуть хлопці».

 

 

Продовжила свято своєю піснею Вікторія Петуховська.

 

«Циганський танець» представив танцювальний колектив «Чарівниця».

 


Також вперше на сцені прозвучав вірш Ніни Кащей «Журавлиний танець» у виконанні Ігоря Єфанова.

   

          Прикрасили свято своїми виробами браїлівські вишивальниці, які своїми представили свої роботи для огляду. Серед них Дерен Світлана, Дурнєва Лариса, Заміховська Валентина, Ларченко Антоніна, Самборська Марія, Стебло Людмила, Слободянюк Зінаїда. Всі вони отримали нагороди з рук заступника селищного голови Надії Слободенюк. 
 

           Організатори свята підготували сюрприз і вирішили нагородити наймолодшого та найстаршого учасника ходи вишиванок. Наймолодшим - став маленький Михальський Руслан, а найстаршим -Анатолій Іванишин.

                                    

 

Велику допомогу та підтримку в організації свята надав місцевий підприємець Самборський Микола Степанович, якого теж було відзначено подякою Браїлівської селищної ради.
 

 

 

Продовжили концертну програму Скрипкар Артур з піснею «Туман» та гурт «Вусачі» з піснею «Козацька вдача».

 

 
 

На закінчення концерту квартет «Мрія» виконав пісню «Господи, помилуй нас», яку, стоячи, підспівував весь зал.

Заключне слово взяв селищний голова Валерій Резедент, який запропонував відзначити цей день покладанням квітів до Братської могили воїнам-визволителям Браїлова. Право покласти квіти було надано воїнам – учаникам АТО та воїну – афганцю Олександру Луньову.

 

 

 

Більше фото дивіться в нашій «Фотогалереї», а відеоматеріали у «Відеогалереї».

09:53

26.09.2014

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0