UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Браїлів відвідала делегація Бушанської сільської ради Ямпільського району

09:54

26.09.2014

29 липня 2014 року в рамках семінару на тему: «Співпраця органів місцевого самоврядування у вирішенні проблем територіальної громади» наш Браїлів відвідала делегація Бушанської сільської ради Ямпільського району на чолі з сільським головою Леонідом Пташніком. По традиції гостей вітали запашним короваєм на центральній площі селища під акомпанемент зразкового дитячого духового оркестру Браїлівського Будинку культури.


 

 

 

 

 

Після урочистої зустрічі всі присутні зібралися в актовій залі селищної ради, де Браїлівський селищний голова Валерій Резедент та заступник голови Надія Слободенюк привітали гостей та ознайомили їх з станом соціально-економічного розвитку нашого селища, тими проблемами, які є у територіальній громаді та шляхами їх вирішення.

   
В обговоренні суспільно – політичної та економічної ситуації в Україні, й зокрема у нашій Вінницькій області, брали участь всі учасники семінару.
 

 

По завершенні виступів Бушанський сільський голова Леонід Пташнік підкреслив важливість такого роду зустрічей між працівниками органів місцевого самоврядування задля обміну досвідом, подякував за гостинність та вручив на згадку полотно з пейзажем с. Буша та історичну літературу.

 

 

  Після теоретичної частини нашого семінару, делегації вирушили до Братської могили визволителів селища Браїлів, де відбулося традиційне покладання квітів та вшанування хвилиною мовчання всіх тих, хто загинув в боротьбі за незалежність України.

 

 

 

Далі, згідно програми семінару, представники Бушанської сільської ради ознайомилися з роботою Жмеринського районного будинку творчості школярів та юнацтва та селищних бібліотек для дорослих і  дітей.

Директор РБТШЮ Алла Ланова гостинно зустріла відвідувачів та провела ознайомчу екскурсію кабінетами закладу, розповіла про досягнення гуртківців, плани та перспективи на майбутнє, а також показали дитячі роботи, які приємно вразили гостей.


 

Після цього всі присутні відвідали бібліотеку для дітей, де її завідуюча Галина Карпінська показала бібліотечний фонд, розповіла про методи роботи та форми залучення маленьких читачів до чарівного світу літератури.
 

 

Завідуюча бібліотекою для дорослих  Людмила Пелипенко ознайомила гостей з постаттю мецената Бориса Кемельмана, який надав значну благодійну допомогу як для бібліотек так і для Будинку творчості школярів та юнацтва. Завдячуючи йому діти та дорослі мають можливість працювати з літературою в бібліотеках та займатися гуртковою роботою в комфортних умовах.

             

Після відвідин бібліотек та нетривалого відпочинку учасники семінару направилися до музею видатного поета-браїлівчанина Володимира Омеляновича Забаштанського з обов’язковою зупинкою для  фото на мосту на фоні величного Браїлівського Свято-Троїцького жіночого монастиря.

 

 

В музеї лауреата Шевченківської премії В.О. Забаштанського гості селища ознайомилися з його біографією, нелегким життєвим шляхом та багатою літературною спадщиною, яку він залишив нащадкам.
 

 

Приємною прохолодою зустрічав гостей парк імені П.І. Чайковського, де розміщений музей П.І. Чайковського та Н.Ф. фон-Мекк, саме завдяки якому Браїлів щороку приваблює численних туристів.
Дорогою до музею делегація поклала квіти до пам'ятного знаку воїнам-афганцям.

Музей П.І. Чайковського гостинно відчинив двері відвідувачам.
 

 

Науковий співробітник музею Наталія Тодосюк провела цікаву та змістовну екскурсію, показала цікаві експонати, розповіла про дружбу П.І. Чайковського та меценатки Н.Ф.фон-Мекк, яка відіграла важливу роль в житті видатного композитора.

 

Вражені побаченим, гості селища відправилися до не менш відомої та величної пам’ятки Браїлова – Браїлівського Свято-Троїцького жіночого монастиря. Це місце є не тільки видатною історичної пам’яткою, а й духовним центром для тисяч православних християн, які щороку відвідують Браїлів.
 

 

  Надалі всі учасники семінару зібралися в оновленому Браїлівському Будинку культури і познайомилися з  учасниками художньої самодіяльності, які показали цікаву концертну програму.

 

 

По закінченню концерту, гостям вручили пам’ятні сувеніри на згадку про смт Браїлів.

  

Після насиченого робочого дня відбувся «Круглий стіл» на тему семінару, всі його учасники  насолодилися спільним відпочинком на берегах річки Рів серед чудової природи.

 

09:54

26.09.2014

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0