UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Харкiвщина обговорює iнiцiативу «Рiдне село»

19:12

08.11.2013

Проект «Рідне село» спрямований на підтримку особистих господарств населення та розвиток сільськогосподарської кооперації

Ініціатива соціально-економічного розвитку сільських територій «Рідне село», що належить Міністерству аграрної політики та продовольства України, - це масштабний проект, який спрямований на підтримку особистих господарств населення та розвиток сільських територій. Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомила перший заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Харківської ОДА Олена Кулик.

За статистикою, в минулому році особистими господарствами населення в Україні було вироблено майже 80% молока та близько 50% м’яса. В Харківській області ця пропорція складає 60% - це дуже суттєвий обсяг.

«Тут постає чимало гострих питань для селян. Адже виробити продукцію – це одна справа, а головне - необхідно реалізувати її за вигідною ціною. Тому дрібні та середні господарства сьогодні мають дуже обмежені можливості для збільшення виробництва обсягу продукції, в первинній обробці, ще й в зберіганні виробленої продукції. І вони не можуть сьогодні конкурувати на ринку. Тому основним напрямком ініціативи «Рідне село» - є розвиток сільськогосподарської кооперації. Саме кооперативи повинні стати ефективним механізмом об’єднання селян, надати їм можливість вирішити цілу низку соціально-економічних проблем. І Харківська область готова до реалізації цієї ідеї. Багато вивчено, багато обстежено, є всі складові. Взагалі, село вже готово до того, щоб об’єднатися», - зазначила Олена Кулик.

19:12

08.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0