UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Поштові адреси присвоюватимуть органи місцевого самоврядування на безоплатній основі

15:15

12.11.2014

  Мінрегіон підготував законодавчі зміни, які врегулюють питання присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна. У міністерстві очікують, що в недалекому часі парламент схвалить зміни до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про поштовий зв’язок». Зміни визначають порядок і умови присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.

   На сьогодні питання присвоєння поштової адреси чітко не врегульовано законодавством. А її наявність обов’язкова для здійснення реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна та розпорядження ним.

  Потрібно визначити на рівні закону загальні засади присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна. Законодавчі зміни  встановлюють,  що місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування в межах населених пунктів, а районні державні адміністрації - поза межами населених пунктів присвоюють поштові адреси об’єктам нерухомого майна.  Більше того, вже визначено вичерпний перелік документів, які необхідно буде подати для присвоєння поштової адреси і чіткий термін для здійснення органом місцевого самоврядування такої процедури – це сім робочих днів з дня отримання від замовника будівництва або власника такого об’єкта відповідної заяви. І присвоєння поштової адреси відбуватиметься на безоплатній основі.

    Маємо надію на те, що новообрана Верховна Рада підтримає таку ініціативу Мінрегіону.

 

 

15:15

12.11.2014

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0