UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Звернення Голови Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Миколи Фурсенка

13:45

02.01.2015

Дорогий український народе!

Шановні колеги, сільські та селищні голови!

Шановні представники органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас із Новим 2015 роком! Цей рік стане для нас особливим. Ми стоїмо на зламі історії, коли звершується доля України як держави, її народу, який гордо кличе себе українцями. Ми ступаємо в рік реформ! Докорінно зміниться організація нашого життя, адміністративний устрій держави, структура органів державної влади та місцевого самоврядування. Ми змінюємо вектор на розвиток наших громад, на розбудову нашої держави, на увагу до кожного і участь кожного у житті нашої країни й благополуччі нашого народу. 

У минулому має залишитися усе те, що досі заважало нам жити по честі й по совісті. Ми багато говорили про корупцію  та домінування олігархічних кланів – мусимо  поставити крапку у цьому питанні. Ми гуртом боролися за нашу землю і зміцнимося у цій боротьбі й наступного року. Українська земля має належати українцям! Ми спрямовували свої зусилля на створення умов для кожного жителя українського села й нам потрібно посилити свої спроможності, оправдати довіру виборців.

Досить виживати українським селам! Час жити й розвиватися, інтегруючись в Європейський простір. Саме з цією думкою йдемо у Новий рік!

Сили нам, наснаги, мудрості! Добробуту кожній родині в кожному селі й місті!

 

Слава Україні!

13:45

02.01.2015

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0