UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Законопроект про розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг

23:56

18.01.2015

Всеукраїнській асоціації сільських та селищних рад надано для обговорення та надання пропозицій до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг»

Проектом Закону зокрема пропонується наступне:

Від органів Міністерства внутрішніх справ України до виконавчих органів місцевих рад та місцевих державних адміністрацій пропонується передати повноваження з реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія.

Органам місцевого самоврядування пропонується надати повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання, ведення віжповідного реєстру мешканців територіальної громади. 

До відання органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій пропонується віднести делеговані  повноваження щодо державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також надання інформації з Державного земельного кадастру.

Тобто, проект Закону пропонує віднести до повноважень органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій наадання адміністративних послуг, що мають найбільший попит серед мешканців територіальних громад.

Дивитися: ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг»

23:56

18.01.2015

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0