UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Володимир Гройсман: Наше завдання зробити так, щоб жодна територіальна громада, жодне село не страждало від змін, а тільки вигравало від децентралізації

09:35

28.01.2015

Мета наших ворогів - не дати Україні відбутись, не дати Україні стати успішною. Але у них нічого не вийде! Ми маємо провести реформи і ми це зробимо.

Коли я працював у Кабміні, наша команда разом з експертами - вітчизняними і міжнародними - ми напрацювали підходи до цілої низки реформ, завданням яких є побудова ефективної системи врядування в державі на усіх рівнях. На превеликий жаль, більшість законопроектів гальмувались минулим складом Верховної Ради. Тепер час втілювати в життя те, що було напрацьовано і продовжувати рухатись вперед.

Я був і залишаюсь переконаним - одною з ключових реформ є децентралізація. Тільки сильні громади зроблять Україну сильною. Сьогодні у Верховній Раді з представниками органів місцевого самоврядування і їх асоціацій ми обговорювали перші зроблені кроки - зміни до Бюджетного і Податкового кодексів. Реальна фінансова децентралізація вже почалась! Є дискусійні моменти, але вже за пару місяців ми побачимо як реформа працює. Що потрібно коригувати - відкоригуємо. Наше завдання зробити так, щоб жодна територіальна громада, жодне село не страждало від змін, а тільки вигравало від децентралізації. На черзі наступні кроки - маємо прийняти закон про добровільне об'єднання громад, закон про засади регіональної політики, ще низку законів. До осені ми маємо прийняти зміни до Конституції і ввести в дію весь пакет законів щодо засад місцевого самоврядування. Нові чергові місцеві вибори мають пройти вже за новою реформованою системою місцевого самоврядування. Графік достатньо напружений!

 

Прес-служба ВАССР

09:35

28.01.2015

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0