UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

В ДЕНЕЖНИКОВЕ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ПРОЕКТ З ОРГАНІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА

12:42

07.06.2015

Протягом 2014-2015 років громадська організація «ПРИСАДИБНЕ ГОСПОДАРСТВО» реалізує проект «Запровадження органічного землеробства на пришкільних ділянках – консолідація зусиль громади та молоді у вирішенні глобальної проблематики деградації земель» за сприянняПрограми малих грантів Глобального екологічного фонду, що впроваджується Програмою Розвитку ООН в Україні.

Мета проекту: впровадження у життя сільської громади елементів розвитку органічного землеробства, а також методів раціонального використання поновлюваних ресурсів природи.

Процесс реалізції проекту виявив не аби який інтерес серед мешканців та гостей громади.

Селом розповсюдились, навіть, чутки, що біля сільради будується сонячна електростанція.

Прийшлось дівчатам ГО "Товариства сільських жінок "Акація" майже кожень день роз’яснювати та проводити екскурсії в теплицю для допитливих, переконюючи, що це насправді теплиця з полікарбонату.

З появою публікацій на  сайті села Денежникове: "Реалізація пілотного проекту" та "Весенний день год кормит!"питань з цього приводу поменшало, але вони не зникли!

Традиційна селянська допитливість надала можливість розповсюдити серед селян інформацію про конструкцію многофунціональної теплиці,  не оминаючи в розповіді, крім того, щодо практичних елементів технології органічного землеробства.

А традиційна селянсьска недовірливість наочно переконувалась на їхніх городах, надаючи їм розсаду, вирощену в теплиці та шляхом проведення польових іспитів зручності використання городнього інструменту для органічного землеробства.

Більше візуалізації  ТУТ

 

 

12:42

07.06.2015

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0