UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Держава компенсувала селянам витрати за придбання майже 4 тисячі доїльних апаратів

00:11

09.11.2013

 

Завдяки державній програмі часткового відшкодування витрат на закупівлю установок індивідуального доїння, власники селянських господарств придбали майже 4 тисячі таких установок.

Наразі з державного бюджету направлено 12,4 мільйона гривень на компенсацію вартості закуплених апаратів. Про це повідомив Директор департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства Андрій Гетя.

«Ця програма спрямована на господарства населення. Тобто, власники трьох і більше корів мають право отримати компенсацію витрат за придбання доїльного апарата.

Також Директор департаменту тваринництва поінформував, що загалом у рамках цієї державної програми селяни вже закупили майже 4 тисячі установок індивідуального доїння.

«Необхідно відмітити лідера по закупівлі доїльних апаратів - це Волинська область, де завдяки співпраці регіональних органів влади та довіри людей до державної програми, вдалося придбати значну кількість установок. Однак програма діє в усіх регіонах – немає жодного, де б населення не придбало апаратів», - наголосив Андрій Гетя.

Також Директор департаменту тваринництва нагадав, що завдяки використанню у господарствах селян доїльних апаратів покращується якість молока, адже вдається уникнути контакту рук людини з молоком.

 Прес-служба Мінагрополітики

00:11

09.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0