UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

ЄС допоможе створити в Україні Фонд підтримки села

18:37

22.09.2015

Голова Ради Європейського фонду розвитку польського села Єжи Бузек повідомив, що між Україною та ЄС йдуть перемовини про створення в Україні Фонду підтримки села за фінансової допомоги Євросоюзу, передає Польське радіо.

«Розмови тривають вже кілька тижнів і тепер Міністерство сільського господарства Польщі, Європейський фонд розвитку польського села, український уряд та високі представники ЄС говорять цій ідеї “так”», – повідомив Єжи Бузек.

Комісар у справах сільського господарства та сільського розвитку ЄС Філ Хоган і міністр рільництва Польщі Марек Савіцький підтримали цю ідею. За прогнозами, якщо справа Фонду підтримки українського села буде формально оформлена, то протягом року-двох можна чекати конкретних результатів діяльності фонду, в тому числі й у дофінансуванні конкретних проектів.

Український міністр агрополітики Олексій Павленко підтвердив намір створення такого фонду. «Ми захоплено дивимося на розвиток польського рільництва, за останні 25 років було здійснено величезний поступ. Ми хочемо перенести польський досвід на наш ґрунт», – сказав він.

Європейський фонд розвитку польського села – це неурядова організація, яка підтримує інвестиції технічної інфраструктури і розвиток місцевих підприємств, а також суспільних та освітніх програм для осіб, що проживають у сільській місцевості.

За матеріалами медіапорталу української діаспори VIDIA

18:37

22.09.2015

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0