UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

ОГОЛОШЕННЯ: РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС «Комунікаційні стратегії для розвитку сільських громад»

17:18

29.10.2015

 

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад запрошує активних представників сільських та селищних територіальних громад до участі у дистанційному навчанні на платформі Асоціації vassr.org, яке проводиться за підтримки Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO.

Якщо ви керівник або депутат органу місцевого самоврядування, лідер громадської організації, який зацікавлений у розвитку своєї громади, налагодженні співпраці між територіальними громадами, партнерських стосунків з вітчизняними та зарубіжними донорами та інвесторами, хочете дізнатися про інструменти розвитку громад, де знайти кошти для реалізації ідей та як досягти результатів за короткий термін, реєструйтесь для участі у навчанні на курсі - АНКЕТА РЕЄСТРАЦІЇ (реєстрація до 07.11.2015 включно).

Електронний курс «Комунікаційні стратегії для розвитку сільських громад» передбачає дистанційну форму навчання, за результатами якої учасники дізнаються про ефективні сучасні інструменти комунікацій, здобудуть практичні навички формування комунікаційних стратегій у розвитку громад, отримають сертифікати та навчально-методичні матеріали та продовжать співпрацю у спільноті ВАССР.

Найактивніші учасники навчання, на конкурсній основі, будуть у подальшому запрошуватись до участі в освітньо-просвітницьких програмах ВАССР щодо розвитку громад по обміну досвідом як в Україні так й за кордоном.

Навчання проводиться на безоплатній основі, не потребує спеціальної фахової підготовки учасників, достатньо мати е-mail та постійний доступ до мережі Інтернет, а також бажання навчатися та працювати на курсі у зручний час.

Початок навчання – 09 листопада 2015 року.

Дистанційний курс триватиме чотири тижні.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до адміністратора на електронну пошту: vitalii.kliuchnyk@kp.org.ua або за тел. 0965866776.

17:18

29.10.2015

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0