UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Перші результати децентралізації на Миколаївщині

15:00

05.11.2015

3 листопада в Очаківському районі на Миколаївщині відбулася перша сесія Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади першого скликання.

Cело Куцуруб набуло права називатись адміністративним центром об’єднаної територіальної громади. Новоутворена громада налічує 4755 жителів, з яких 2285 чоловік проживають у с. Куцуруб, 1300 – с. Іванівка, 270 – с. Яселки.

Рішення об’єднати Іванівську (с. Іванівка, с. Яселки) і Куцурубську громади в одну - Куцурубську об’єднану територіальну громаду з центром у селі Куцуруб селяни прийняли з власної ініціативи у серпні 2015 року. На тій же серпневій сесії було вирішено, що сільські ради, які об’єдналися, припиняють свої повноваження з моменту набуття повноважень новообраними органами місцевого самоврядування, сільським головою територіальної громади, утвореної внаслідок добровільного об’єднання.

Тож, 25 жовтня, під час виборів люди обрали вже потенційно нову раду – з новими перспективами щодо прав та можливостей.

На порядку денному першої сесії було винесено 10 виключно тих питань, які стосуються процедури формування нової влади на селі. Голова виборчої комісії С.А. Никитинчук доповіла про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів Куцурубської сільської об’єднаної територіальної громади першого скликання, підсумки виборів сільського голови, визнання за ним права набути повноважень.

На першій сесії депутати затвердили Положення про постійні комісії, Регламент сільської ради. Було затверджено Положення про старосту Куцурубської сільської об’єднаної територіальної громади та призначено виконуючою обов’язки Людмилу Олександрівну Рачкову.

Окремим рішенням було утворено ліквідаційну комісію щодо ліквідації Куцурубської та Іванівської сільських рад, затверджено її склад. Ліквідаційній комісії належить до 9 листопада направити державному реєстратору Очаківської райдержадміністрації повідомлення про ліквідацію сільських рад; розмістити у ЗМІ усю належну інформацію, у тому числі, про порядок і строк пред’явлення кредиторами вимог. Після завершення розрахунків доручено скласти ліквідаційний баланс, - загалом завершивши ліквідацію Куцурубської та Іванівської сільських рад протягом терміну, визначеного чинним законодавством.

Сільському голові Інні Копійці сесія доручила здійснити заходи щодо державної реєстрації органу місцевого самоврядування як юридичної особи публічного права з найменуванням «Куцурубська сільська рада об’єднаної територіальної громади». Рішення сесії направлено до Головного управління статистики у Миколаївській області, державному реєстратору Очаківської РДА, Миколаївській обласній раді, Очаківській районній раді, обласному управлінню юстиції.

 

Джерело:  Прес-служба Офісу реформ у Миколаївській області

 

 

15:00

05.11.2015

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0