UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Семінар “Мери, лідери змін”, м.Київ 15 – 16 грудня 2015 року

13:41

18.11.2015

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи проводитиме 15 – 16 грудня 2015 року у м. Київ семінар“Мери, лідери змін” для міських голів, обраних на місцевих виборах 2015 року. Семінар є можливістю для спілкування з міжнародними та українськими політиками, експертами, та членами Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. Семінар проводиться в рамках виконання проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні» та Плану дій Ради Європи для України.

Мета семінару – покращення розуміння ролі та обов’язків, які покладаються на міських голів; сприяння залученню громадськості до прийняття рішень на місцевому рівні; вдосконалення етичних стандартів в політиці та прийнятті рішень, а також розвиток лідерських та комунікаційних навичок учасників семінару. Завдання семінару також полягають у налагодженні співпраці між учасниками та посиленні їх взаємодії з асоціаціями органів місцевого самоврядування. Додаткова підтримка буде надана окремим громадам у реалізації місцевих ініціатив для більш ефективного, прозорого та етичного врядування.

До участі у відборі на конкурсній основі запрошуються нещодавно обрані міські голови з Київської, Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей, які відповідають наведеним нижче критеріям:

 

- Політична воля та готовність міського голови брати участь та виконувати проекти з місцевої демократії у своєму місті / селищі;

- Особиста вмотивованість до розвитку місцевої демократії у своїй громаді;

- Досвід у виконанні місцевих проектів із залученням громадськості та у співпраці з громадськими організаціями;

- Активна участь у національних асоціаціях місцевого самоврядування;

- Міські голови, які представляють культурні та етнічні меншини;

- Молоді мери та мери – жінки заохочуються до участі у семінарі для забезпечення вікової та гендерної збалансованості.

 

Для участі у семінарі необхідно дати відповіді на запитання, наведені в опитувальній формі, та надіслати її до 25 листопада 2015 року на електронну адресу svitlana.gryshchenko@coe.int

Відібрані учасники отримають індивідуальні повідомлення найпізніше 1 грудня 2015 року з докладною інформацією щодо програми та їх участі у семінарі. 

13:41

18.11.2015

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0