UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

ЄС готовий виділити 97 мільйонів євро на підтримку децентралізації в Україні

15:17

20.11.2015

Кошти будуть спрямовані на навчання кваліфікованих спеціалістів. Про це сказав Єврокомісар з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоханнес Хан під час прес-конференції у Львові.

"Для успішного впровадження реформи потрібні люди відповідної кваліфікації. ЄС готовий виділити 97 мільйонів євро саме для того, щоб здійснювати відповідні навчання для таких людей, - сказав Йоханнес Хан. - Я також впевнений, що у найближчому майбутньому інвестиції з нашого боку дадуть відповідні результати і для мешканців Львівщини, і для України загалом".

Єврокомісар також зазначив, що був дуже вражений спілкуванням з представниками об'єднаних громад Львівщини. "Членами ЄС є 28 країн, але водночас у складі ЄС є 275 регіонів. Я можу чітко зазначити, що Європа є успішною саме завдяки ось цьому розмаїттю, силі та певних відмінностях між нашими регіонами. Саме тому ЄС підтримує ті реформи децентралізації, які є добре організованими та цілеспрямованими".

У свою чергу, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив, що візит Єврокомісара на Львівщину – це надзвичайно знакова подія. "Це визнання того, що наш регіон є одним з провідних у впровадженні реформ".

Керівник області висловив переконання, що 15 громад Львівщини, які об'єдналися стануть локомотивом реформ в Україні.

"Переконаний, що візит Єврокомісара дасть можливість якнайкраще допомогти цим громадам і дасть нам змогу впровадити ті стандарти життя, які очікують мешканці Львівщини”, - резюмував очільник Львівської ОДА.

 

Джерело:  ЛОДА

15:17

20.11.2015

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0