UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Семінар у Коломиї. Питання земельних відносин

11:11

08.11.2013

9 листопада 2012 р. у м. Коломия (Івано-Франківська обл.) відбувся семінар «Реалізація права на землю: новели земельного законодавства».  Семінар організований за ініціативи Асоціації «Земельна спілка України».

У заході взяли участь представники Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, зокрема,  заступник Голови ВАССР по роботі з регіональними відділеннями В. Ляшенко, керівник Західного регіону ВАССР  Ю. Івасюк, Голова Івано-Франківського регіонального відділення асоціації І. Мосюк.

У програмі семінару - питання правових наслідків розмежування земель державної та комунальної власності у 2013 р, зміни у законодавстві про реєстрацію земельних ділянок та прав на нерухоме майно, удосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їхнього цільового призначення, а також проблеми, з якими стикаються громадяни та органи місцевого самоврядування у земельних відносинах та підходи до їх вирішення.

В. Ляшенко, заступник Голови Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад по роботі з регіональними відділеннями:

« Наша асоціація, яка об’єднала тисячі сільських та селищних рад, чия діяльність пов’язана з проблемами   сільських   громад , завжди виступала проти продажу  землі, бо земля – це єдине, що залишилося сьогодні у селян. Дійсне реформування на селі має полягати у  формуванні селянина-господаря, всебічному розвитку місцевих громад, створенню максимально сприятливих умов для усіх видів кооперації сільськогосподарських виробників. Усе це неможливо без чіткої юридичної бази, яка б захищала права сільських територіальних громад насамперед на землю. Щоб селяни стали громадсько-активними на своїй землі, їм потрібна  iдеологічно-юридична   «зброя», тобто, інформація та  правовий захист. Ми й надалi працюватимемо для того, щоб захистити права селян, щоб дати їм можливість розвиватися».

Під час семінару виступили:  А. Мартин – експерт у сфері земельних відносин, розробник багатьох нормативних документів та С. Біленко, помічник-консультант заступника Голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України, розробник багатьох законодавчих актів з питань регулювання земельних відносин.

 

 

11:11

08.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0