UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

У Хмельницькому регіональному відділенні ВАССР відбулися загальні збори

11:11

08.11.2013

9 листопада 2012 р. відбулися загальні збори Хмельницького регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Заступник Голови ВАССР, виконавчий директор  асоцiацii  В. Івченко проінформував присутніх щодо діяльності асоціації та перспектив її розвитку:

«Асоціація  не лише є  виразником і захисником інтересів сільських та селищних рад, до якої вони постійно звертаються за допомогою, але й забезпечує партнерські стосунки з Адміністрацією Президента України, Верховною Радою та її комітетами, Кабінетом Міністрів України, центральними органами виконавчої влади та місцевими державними адміністраціями. З ініціативи асоціації внесено ряд важливих змін та доповнень до Бюджетного та Податкового кодексів України, проектів Закону України «Про об’днання територіальних громад», «Про органи самоорганізації населення», «Про ринок земель» та інш». 

Голова Хмельницького регіонального відділення А. Кухаренко доповів присутнім про рішення, ухвалені Правлінням ВАССР  13 вересня 2012 р, а також докладно розповів про створення робочих груп.

З доповіддю щодо проблем формування бюджетів сільських та селищних рад виступив Маківський сільський голова А. Кушнір.

Було розглянуто питання щодо стану розвитку фізичної культури та спорту в сільських та селищних громадах, введення до штату сільських та селищних рад спеціалістів з фізичної культури та роботи з молоддю.

 

11:11

08.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0