UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Дорожня карта для Високого

16:46

01.12.2015

Перше пленарне засідання першої сесії першого скликання Високівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черняхіського району відбулося 27 листопада. На засіданні було представлено новообраних: голову – Миколу Бардука та 14 депутатів, які відтепер відстоюватимуть інтереси трьох сільських рад, що увійшли до складу ОТГ.

Після складання присяги та обрання секретаря ради об’єднаної територіальної громади депутати затвердили регламент, положення про постійні комісії, їх кількісний та персональний склад, обрали керівників, затвердили статут, положення про старост, поклали виконання обов’язків старост на осіб, які були сільськими головами тих громад, що увійшли до складу ОТГ - до перших виборів старост. Обрали виконком із 13 осіб у складі, які представлятимуть основні сфери життєдіяльності: підприємництво, освіту, медицину, культуру, соціальний захист, спорт.

Найголовніше - депутати визначили порядок фінансової діяльності в своїй об’єднаній територіальній громаді, ухвалили рішення про створення робочої групи із напрацювання бюджету сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2016 рік та програми соціально-економічного розвитку території.

Брали участь у сесії Високівської сільської ради об’єднаної територіальної громади директор Офісу реформ у Житомирській області Роман Слідзевський та директор департаменту економічного розвитку торгівлі та міжнародного співробітництва обласної державної адміністрації Олексій Шатило.

Роман Слідзевський підкреслив: «Незважаючи на те, що об’єднання спочатку відбулося не по перспективному плану формування територій спроможних громад Житомирщини, затвердженого Кабінетом Міністрів України, в ініціаторів об’єднання не опустилися руки і не зник ентузіазм. На сесії обласної ради 26 листопада внесено відповідні зміни у перспективний план і Високівська об’єднана громада затверджена у новому складі - Забрідська, Городищенська та Високівська сільські ради». Керівник Офісу реформ також висловив сподівання, що жителі Високівської об’єднаної територіальної громади найближчим часом зможуть відчути всі переваги децентралізації.

Олексій Шатило закликав депутатів новоствореної ради формувати конкретні плани розвитку своєї території, означуючи чіткі пріоритети. І запропонував громаді надійну допомогу та сприяння в залученні потенційних інвесторів.

 

Джерело:  ЖОДА

16:46

01.12.2015

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0