UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

В.Гройсман: Ухвалення змін до Конституції України у частині децентралізації дозволить Україні стати успішною європейською державою

15:55

03.12.2015

Ухвалення змін до Конституції України у частині децентралізації дозволить Україні стати успішною європейською державою.

На цьому наголосив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, виступаючи під час конференції «Конституційна реформа в Україні: досягнення та перспективи» у четвер у Києві.

Ці зміни, наголосив В.Гройсман, є надзвичайно важливими, їх ухвалення дозволить змінити нашу країну та здійснити глибинні реформи в інших сферах. «Маємо виклик, який дозволить змінити стару централізовану систему влади, оскільки не змінена вона залишить нас у поки що пострадянському сьогоденні», - заявив він. За словами керівника Парламенту, тоді «ми не зможемо зробити якісних сміливих кроків щодо подальших реформ», залучити громадян до прийняття рішень.

Нині, зазначив В.Гройсман, «ми в одному кроці» від прийняття рішення щодо остаточного ухвалення змін до Основного закону. У цьому контексті він висловив вдячність членам Конституційної комісії за роботу над відповідним законопроектом.

«Я глибоко вірю, що ми здолаємо виклики, - сказав В.Гройсман. – Якщо ми це зробимо - Україна буде успішною європейською державою. Якщо ні – залишимося заручниками старої системи».

Джерело: ВРУ

 

15:55

03.12.2015

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0