UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

У Мінсоцполітики обговорили реформу місцевого самоврядування

14:00

07.12.2015

У Міністерстві соціальної політики під головуванням першого заступника Міністра Василя Шевченка відбулося розширене засідання робочої групи Мінсоцполітики, утвореної для реалізації завдань, передбачених реформою місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. У заході взяли участь представники Мінрегіону, Пенсійного фонду, асоціацій міст України та малих міст України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, міжнародні експерти.

У ході засідання було обговорено низку важливих питань стосовно виконання новоствореними об’єднаними територіальними громадами власних самоврядних повноважень у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей в контексті реформування соціальної політики.

Учасники зібрання також розглянули моделі організації у територіальних громадах надання послуг у цій сфері органами державної влади та органами місцевого самоврядування, зокрема за принципом «єдиного вікна», запровадження яких дало б змогу покращити якість послуг та підвищити доступність до них громадян, насамперед мешканців сільської місцевості.

Як зазначив перший заступник Міністра Василь Шевченко, на даному етапі важливим є також забезпечити навчання нових працівників виконавчих органів об’єднаних територіальних громад з питань реалізації законодавства у сфері соціальної політики, оскільки від розуміння та повноцінного виконання ними своїх функцій залежить позитивний ефект від проведення реформи.

За результатами засідання було визначено необхідність консолідації спільних зусиль у наданні методологічної допомоги об’єднаним територіальним громадам у розбудові спроможності провадити ефективну соціальну політику, спрямовану на задоволення соціальних потреб мешканців громади.

 

 

Джерело:  Мінсоцполітики

14:00

07.12.2015

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0