UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Перший форум голів об'єднаних громад Черкащини відбувся в Білозір'ї

16:24

07.12.2015

3 грудня, керівники трьох об’єднаних територіальних громад Черкащини - Білозірської, Єрківської та Мокрокалигірської провели перший форум, аби обговорити проблеми та перспективи, які стосуються подальших децентралізаційних процесів у громадах, що об’єднали. Про це УНН-Центр поінформували в прес-службі Черкаської РДА.

Учасники зустрічі наголосили, що минулого тижня Верховна Рада України ухвалила низку дуже важливих законів та законопроектів, які після набуття чинності значно полегшать роботу в напрямі створення та становлення об’єднаних територіальних громад, насамперед, формування представницьких органів рад, їх виконкомів, ведення бюджетно-фінансової та іншої діяльності.

Голови об’єднаних громад не лише сподіваються на допомогу держави, а й активно залучають кошти міжнародних донорів. Так, начальник відділу економіки і розвитку Катеринопільської РДА Ольга Шарига написала 18 проектів, 11 із яких спрямовані на підтримку територіальних громад, а чотири проекти вже реалізуються.

Серед них - монтаж вікон у загальноосвітній школі в с. Мокра Калигірка; встановлення піролізних котлів у селі Єлизаветка, де також планується створення інформаційно-культурного центру та ФАП; розроблення альтернативних видів опалення та застосування теплових насосів у с. Бродецьке; реконструкція сільського водогону в селі Лисечка.

 

 

Джерело:  УНН-Центр

16:24

07.12.2015

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0