UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

На Закарпатті виготовляють екологічно чисту продукцію

08:11

08.11.2013

На сироварні Петра Пригари переробляють молоко від сільського населення, яке годує корів  лише натуральними кормами.

Наразі попит на його продукцію дуже великий, однак переводити якість у кількість він не збирається. Більша частина продукції реалізовується безпосередньо звідси, люди самі приїжджають і купують те, що їм смакує. Дуже багато туристичних груп, які приїздять на дегустації.

Культура споживання органічних продуктів дуже стрімко набирає обертів і саме такі невеликі підприємства мають надзвичайні перспективи. У всіх розвинених країнах світу вже давно прийшли до усвідомлення, що органічне, натуральне – це найцінніше. Вражає, що Закарпаття завдяки невеличкій сироварні укріплює свою славу гастрономічної оази України. Важливим також є те, що Селиська сироварня стимулює селян з навколишніх сіл тримати молочну худобу.

Ще одне екологічне господарство,  розташоване у Хустському районі,  – ферма вихідця з Франції Ореста Дель Соль.Підприємець тримає свиней та корів на трьох гектарах землі та виробляє ковбасу і сир. Примітно, що високоякісну органічну продукцію придбати у магазинах Закарпаття не можна, її потрібно замовляти на перед у виробника. Француз ні на що не нарікає та не скаржиться, втім висловлю побажання трохи полегшити життя фермерам на законодавчому рівні.

08:11

08.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0