UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

ПЕРШІ КРОКИ ГРОМАД ПРИЛУЧЧИНИ ДО ОБ’ЄДНАННЯ

14:08

16.02.2016

Минулого тижня в Прилуках під головуванням голови райдержадміністрації Валентини Ковтун пройшов семінар з сільськими, селищними головами, секретарями та бухгалтерами місцевих рад. На нараді головним питанням, яке обговорювалось, було добровільне обєднання територіальних громад Прилуцького району.

Про перспективи розвитку та переваги об’єднаних територіальних громад розповіла Ірина Грозенко, виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, депутат Чернігівської обласної ради від ПП «Наш край», голова постійної депутатської комісії з питань розвитку та реформування місцевого самоврядування, децентралізації та євроінтеграції.

Донесена до присутніх інформація викликала хвилю обговорень. Керівників територіальних громад цікавили запитання, щодо передачі майна з комунальної власності районної ради в комунальну власність об’єднаних  територіальних громад; формування місцевих бюджетів; кадрове забезпечення; транспортне сполучення; утворення центрів надання адміністративних послуг та інші.

 

Від Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірина Грозенко вручила очільникам громад довідник для сільського та селищного голови, розповіла про порядок вступу в Асоціацію, зупинилась на питаннях оплати членських внесків та передплаті журналу «Вісник ВАССР».

Прес-служба ВАССР

14:08

16.02.2016

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0