UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

На Чернігівщині продовжується процес добровільного об'єднання територіальних громад

16:08

15.03.2016

В Мринській сільській раді Носівського району Чернігівської області  відбулася нарада очільників навколишніх територіальних громад, які прийняли рішення про обєднання; це Лихачівська, Селищівська, Хотинівська, Плосківська та Мринська.

З інформацією про перспективи розвитку та переваги об’єднаних територіальних громад розповіла Ірина Грозенко, керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення ВАССР, голова постійної депутатської комісії Чернігівської обласної ради з питань розвитку та реформування місцевого самоврядування, децентралізації та євроінтеграції.

У своєму виступі Ірина Грозенко відмітила, що народний депутат України Давиденко В.М. підтримує громади, які прийняли рішення про об’єднання в одну територіальну громаду в рамках проведення реформи децентралізації влади. За його підтримки було утворено виконавчу дирекцію Чернігівського регіонального відділення ВАССР, яка безпосередньо займається питаннями децентралізації.

Донесена до учасників зібрання інформація викликала багато запитань, на які присутні отримали вичерпні відповіді. Керівникам сільських рад була надана практична та методична допомога в оформленні необхідних документів.

 У нараді також взяли участь депутати Носівської районної ради.

Прес-служба ВАССР 

16:08

15.03.2016

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0