UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Академія Лідерства Ради Європи 2013 відкриває двері для місцевих Лідерів

02:00

30.10.2012

    

                         До уваги керівників регіональних відділень ВАССР сільських та селищних голів!

Академія Лідерства Ради Європи 2013

відкриває двері для місцевих Лідерів

Що таке Академія Лідерства?

Академія лідерства – це складова  Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні»

Академія  базується на трьох  інтенсивних тренінгах протягом року, що проводяться міжнародними та українськими експертами та базуються на командній роботі, прикладах, рольових іграх.

Тематика занять включає: розвиток навичок особистого лідерства,  стратегічного мислення, самооцінки, управління конфліктами, майстерності ведення переговорів, а також міжмуніципальне співробітництво, співпрацю з неурядовими організаціями  та багато іншого.

 

В чому переваги нашої Академії?

Місцеві Лідери:

! формують мережі інституційного лідерства, де обмінюються знаннями та інструментами лідерства;

! оволодівають новітніми європейськими практиками використання лідерського ресурсу керівника та його особистого впливу на організаційну поведінку підлеглих;

! отримують здатність бачити стратегію розвитку сільських територій, втілювати цю стратегію через стратегічний менеджмент у співпраці з власною громадою

За підсумками участі у всіх трьох навчальних сесіях Лідери отримають міжнародний сертифікат Ради Європи.

Як долучитися до Академії Лідерства?

До  участі у тренінгах Академії лідерства 2013 р. запрошуються  сільські та селищні голови.

Відбір кандидатів на навчання проводить Рада Європи у партнерстві з Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад на конкурсній основі,  пропорційно регіональній належності, з дотриманням гендерної рівності та збалансування керівників сільських громад з різним рівнем економічного розвитку.

Всі видатки на навчання, проїзд, проживання та харчування фінансуються Радою Європи.

Для участі у конкурсному відборі необхідно до 1 грудня 2012 року направити офіційну заявку на участь за підписом сільського або селищного голови на ім’я керівника програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» Наталії Старостенко на електронну пошту  

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або за адресою:

Рада Європи в Україні,
Бізнес-центр «Іллінський»
вул. Іллінська, 8, під’їзд 7, поверх 6,
Київ, Україна, 04070

тел./факс: +38(044)303-99-16

Перша сесія циклу відбудеться у березні 2013 р.

Микола Фурсенко, Голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Фурсівський сільський голова, Білоцерківського району, Київської області  «Для добробуту сільської територіальної громади надзвичайно важливо, щоб діяльність сільських, селищних рад та їх виконавчих органів забезпечували керівники, які вміють організовувати роботу команди. Вирішити низку проблем сільських територій може тільки той, хто зуміє згуртувати свою громаду, активізувати взаємодію з усіма зацікавленими сторонами у цьому процесі, вмотивовано аргументувати необхідність змін та прокласти шлях до їх вирішення.   Розвиваючи лідерські якості, стратегічне мислення та управлінські вміння, наші керівники зможуть повноцінно виконувати свої повноваження, делеговані їм виборцями.»

Джон Джексон, міжнародний тренер Академії лідерства. Джон розробив Академію лідерства, яка успішно викладається в 12 країнах Європи.

«Участь у Академії може насправді трансформувати мислення та практику муніципального лідерства у будь-якій країні. Учасники отримають знання щодо спрямування енергії апарату, радників, місцевих громадських організацій та підприємців у спільному напрямку на благо громади.  Ви знаходитиме нові та кращі шляхи надання послуг та залучення інвестицій. Ваші працівники пишатимуться результатами своєї роботи». 

 

  Павло Козирєв, Президент Асоціації малих міст України, міський голова м. Українка. Учасник Академії лідерства 2011-2012. – «Я завжди вірив, що саме самоврядування в Україні є справжнім народовладдям,  бо раз на чотири роки місцеве самоврядування проходить горнило виборів. Місцеве самоврядування  дуже вмотивовано розвивати послуги своїм мешканцям. Саме завдяки тому, що послуги добре  і якісно надаються, є шанс отримати підтримку на наступних місцевих виборах. Академія лідерства надає практичні інструменти роботи в команді, співпраці з неурядовим сектором, підприємствами приватного сектору»

 

Заявка на участь у Академії лідерства 2013р.*

Область___________________________________________________________

Район____________________________________________________________

Сільська ( селищна рада)_____________________________________________

(назва)

Кількість членів територіальної громади________________________________

 

Голова сільської (селищної) ради_______________________________________

                                                  (прізвище, ім’я по батькові повністю)

  Рік народження_____ Рік  початку виконання повноважень_______________

 

Адреса сільської (селищної) ради_____________________тел факс. __________

 

е-mail__________ мобільний телефон_______________________

 

Членство у ВАССР так          ні

 

Сплачені членські внески за 2012 р. в (грн.)   _______

 

Бюджет сільської ради 2010р.________2011р.______2012р. __________________

 

Наявність об’єктів соціально-побутового значення:

 

·        Дитячий садок(ДНЗ)  ____      кількість дітей______

 

·        Спортивні заклади_________________________________

 

·        Медичні заклади____________

 

·        Кількість (назви)громадських організацій ________________________________

Ви вважаєте громаду села активною?Чому?_______________________________ ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Чому Вам необхідно взяти участь у програмі Академії лідерства?___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Як Ви оцінюєте свої лідерські якості ____________( за 10 бальною шкалою)?

 

 

 

 * Інформація збирається для статистики і не є обов’язковою для заповнення

02:00

30.10.2012

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0