UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Філантропія для сільських територій

16:06

28.04.2016

Благочинність, яка започаткована Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад – один з напрямків, які дозволяють сільським територіям відчути, що про них турбуються, відчути доброзичливе ставлення до людини у сільських територіях.

Минулого року ВАССР спільно з соціальними службами Вінницької області Теплицького району забезпечували інвалідними візками сільських жителів, які потребували допомоги. Микола Фурсенко, Голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад безпосередньо долучився до організації акції, адже благодійна організація знаходиться  в селі Фурси, сільським головою якого є Микола Іванович.

25 квітня 2016 року у селі Виблі Чернігівської області побувала делегація у складі: народного депутата України, члена депутатської фракції Партіїлок Петра Порошенка" Давиденка В.М.,  представника Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад  Валерія Отвєтчикова, та представника Благодійного фонду  Павла Каракадька. Цього разу гості приїхали з такими подарунками: ролатори, візочки, милиці, післяопераційна ковдра та інше медичне  устаткування, яке на сьогодні дуже необхідне для роботи медичних закладів в сільській місцевості. Також під час цієї зустрічі  обговорили питання про створення реабілітаційного центру для  учасників АТО на базі  цього медичного закладу.

 

Програма набуває сталості у 2016 році, в ході реалізації якої,  запланована подальша допомога сільським громадам медичним обладнанням для надання первинної медичної допомоги.

Прес-служба ВАССР

16:06

28.04.2016

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0