UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Активізація масмедіа в місії інформування про реформу децентралізації

17:47

12.05.2016

 Стартував спільний проект  Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад у партнерстві з Асоціацією „ Центр Європейської Співпраці» під назвою 

  „Інституційна підтримка – активізація місцевих засобів масової інформації в місії інформування про реформу децентралізації в Україні ” 

за фінансової підтримки Польсько – Канадської Програми Підтримки Демократії. Проект триватиме з 1 квітня 2016 по 30 листопада 2016 року.

 

            Основною метою проекту є підтримка реформи із децентралізації в Україні, шляхом посилення  спроможності українських місцевих засобів масової інформації у  підготовці  достовірної, прозорої та зрозумілої  для читача інформації про реформу з децентралізації влади в Україні. Крім цього проект спрямований  на підвищення доступності до інформації  щодо правових рішень пов'язаних з реформою з децентралізації влади. Поставлені цілі  в проекті  будуть досягнуті  через інституційну та експертну підтримку провідних експертів та  фахівців з Польщі та України.

            Проект передбачає  навчання, підвищення компетенцій   представників ЗМІ регіонального рівня України, створення умов  для підготовки якісних матеріалів про хід реформ із  децентралізації.  Задля реалізації цілей у проекті візьмуть участь провідні  експерти, які спеціалізуються зокрема в тематиці журналістики, прес-служби з України та Польщі, систем  ЗМІ Польщі та України, медіазнавства, а також провідні експерти з реформ місцевого самоврядування і децентралізації. Експерти будуть працювати в системі он-лайн консультації та  особисто під час навчальних модулей у Польщі.

В результаті зреалізованих цілей, учасники проекту підвищать якість послуг, які  надаються місцевими засобами масової інформації громадянам, підвищать  свої власні здібності та компетенції, але перш за все у майбутньому будуть інформувати громадян України про реформу  децентралізації у зрозумілій і доступній формі.

Проект реалізується у декілька етапів. У травні на конкурсній основі обирається 30 учасників проекту. У період з червня по жовтень  журналісти  навчатимуться та сформують  спільноту журналістів.   20 кращих учасників проекту візьмуть участь у навчальних візитах до Польщі, які заплановані на липень – серпень. Під час візитів будуть представлені  практичні аспекти роботи місцевих журналістів та функціонування сектора ЗМІ у Польщі. Учасники, в рамках практичних занять, підготують мінімум 4 комунікаційні стратегії  місцевих засобів масової інформації з місцевими органами влади. 10 найактивніших учасників проекту візьмуть участь у підсумковій конференції  ПКППД запланованої на листопад  2016 року.

 

Прес - служба ВАССР  

17:47

12.05.2016

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0