UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Запрошення для журналістів до участі у проекті «Інституційна підтримка – активізація місцевих ЗМІ у місії інформування про реформу децентралізації в Україні»

16:23

17.05.2016

 Запрошуємо представників місцевих засобів інформації Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Сумської  Черкаської та Чернігівської областей взяти участь у конкурсному відборі учасників спільного проекту Асоціації „Центр Європейської Співпраці» (Республіка Польща)  та Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад - «Інституційна підтримка – активізація місцевих ЗМІ у місії інформування про реформу децентралізації в  Україні».

Основною метою проекту є підтримка реформ децентралізації влади в Україні, шляхом посилення спроможності українських місцевих засобів масової інформації у підготовці достовірної, прозорої та зрозумілої для  читача інформації про реформу децентралізації влади в Україні. Крім цього проект спрямований на підвищення доступності до інформації щодо правових рішень пов'язаних з реформою децентралізації влади. Цілі проекту  будуть досягнуті  шляхом інституційної та експертної підтримки провідних експертів та фахівців з Польщі та України.

Учасники проекту навчатимуться в Україні та Польщі,  підвищать власні компетенції у підготовці якісних матеріалів про хід реформ децентралізації влади, отримають доступ до компетентних джерел інформації. Також  сформують власну спільноту та зможуть розробити комунікаційні стратегії для своїх редакцій. Журналісти матимуть можливість обмінятися досвідом із польськими колегами під час візитів  до Польщі.

Для участі у конкурсному відборі необхідно заповнити до 1 червня 2016 року аплікаційну форму АНКЕТИ (прийом закінчено).

Претенденти отримають запрошення на співбесіди, які пройдуть у Запоріжжі, Полтаві та Дніпропетровську. За результатами проведених співбесід буде відібрано 30 учасників для участі у проекті.

 Критерії набору учасників:

 - досвід роботи в Інтернет і/або друкованих ЗМІ як мінімум 1 рік,

 - спеціалізація у політичній та соціальній тематиці,

 - висока мотивація до участі у проекті,

 - готовність до систематичної роботи у проекті та публікації текстів, які стосуються доброї практики і досвіду, що набувається у проекті.

 

 Набір відбудеться з особливим врахуванням рівності шансів жінок і чоловіків, а також базуючись на принципі недискримінації.

 Проект реалізується за фінансової підтримки за фінансової підтримки   Польсько–Канадської Програми Підтримки Демократії.

 Контактні дані:

 04053, Україна, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)

 тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015, +380 (067) 957-01-21

 Координатор: Наталія Ключник.

 е-mail: activ_media@ukr.net

 Skype: natali_klu

16:23

17.05.2016

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0