UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

В Кіптівській сільській раді відбувся круглий стіл на тему: «Проблеми та перспективи розвитку об’єднаних територіальних громад Чернігівщини».

12:51

11.07.2016

 В Кіптівській сільській раді  за підтримки народного депутата України Валерія Давиденка, ініціативи  виконавчої дирекції  Чернігівського регіонального відділення  ВАССР відбувся круглий стіл на тему: «Проблеми та перспективи розвитку об’єднаних територіальних громад Чернігівщини». 

Учасниками круглого столу були керівники об’єднаних територіальних громад області: Кіптівської, Парафіївської, Деснянської, Макіївської та  Вертіївської, їх заступники та головні бухгалтери . Також участь у роботі круглого столу взяли: Ірина Кудрик, координатор офісу реформ, Олександр Цвєлих, перший заступник  директора комунального підприємства обласної ради «Центр державно - приватного партнерства».

Відкрила  та вела захід  керівник  виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення  ВАССР,  депутат обласної ради, голова постійної  депутатської комісії  з питань розвитку реформування,  місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції Ірина Грозенко.

В рамках   Постанови КМУ № 368   від 26 червня поточного року учасники круглого столу  розглядали питання  оплати праці працівників об’єднаних територіальних громад.  Даною постановою працівники   громад,  які об’єдналися, в питанні оплати праці,  прирівняні  до міст обласного  значення.

Проблемним є в об’єднаних територіальних громадах  питання  реєстрації  та створення   Центру первинної медико-санітарної допомоги .

Досвід з приводу цього питання має Парафіївська громада.  ЇЇ голова , Валентина Карпенко  надала всім присутнім зразки  нормативних документів та поділилась досвідом  роботи.

Але присутні не обмежились тільки цими питаннями.  Багато різнопланових питань  було в очільників громад  та їх працівників, адже вони є першопрохідцями в питанні об’єднання.

Підвела підсумок в роботі круглого столу  Ірина Грозенко. В своєму виступі вона зауважила що перспективи  на розвиток громади мають великі, адже тільки за перші півроку бюджети   сільських рад по власним надходженням   виконані:    в Парафіївській  на 130%, в  Кіптівській   на 145%,   в Деснянській  на  149% в Макіївській – на 157%, в Вертіївській  на 230%.Тому в цих громадах є за що ремонтувати дороги , будувати  соціальні установи, отримувати належну заробітну плату.

На завершення господар  Кіптівської  громади  Володимир Кучма  подякував  виконавчій дирекції,  колегам та запрошеним  за участь у роботі круглого столу та запропонував присутнім щомісяця проводити  зустрічі  в одній  з ОТГ області, адже нам є про що говорити. Також він зазначив про те, що  статус об’єднаних громад  скоро  отримають  Остерська та Батуринська громади. І ми  радо запрошуємо  їх в свою сім’ю. Адже за децентралізацією майбутнє українського села.

 http://www.vassr.org/sites/default/files/htmlimage (4).jpg          

Прес-служба ВАССР

12:51

11.07.2016

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0