UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Триває обговорення законопроекту про особливості сплати ПДВ сільгосппідприємствами . Програма ENPAD

01:10

09.11.2013

 

23 жовтня 2012 р. Заступник Голови Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, виконавчий директор асоціації В. Івченко взяв участь у Громадській раді при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Під час засідання ради відбулося обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до ст. 209 Податкового кодексу України» (щодо особливостей сплати податку на додану вартість сільськогосподарськими підприємствами).

 7 липня 2012 р. у Верховній Раді України  був зареєстровано проект №10731 "Про внесення змін до ст. 209 Податкового кодексу України (щодо особливостей сплати податку на додану вартість сільськогосподарськими підприємствами)", яким передбачається змінити самостійне використання акумульованих від продажу сільгосппродукції коштів ПДВ на директивне, у відповідності до пріоритетних напрямків, що визначатиметься урядом.

На думку членів асоціації, тепер товаровиробники будуть обмежені у використанні акумульованого ПДВ, сума якого за 2010 рік становила понад 11 млрд. грн. Навряд чи така "допомога" сподобається більшості товаровиробників».

Під час засідання Громадської ради було обговорено питання фінансової допомоги  українському селу Європейським союзом  у рамках  програми ENPAD.

Заступник Голови Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, виконавчий директор асоціації В. Івченко:

«В Україні склалася ситуація, коли розвитком сільських територій займаються окремі  профільні структури. На думку членів асоціації, потрібно створити окрему структуру, можливо агенцію, до повноважень якого входило б вирішення питання сталого розвитку сільських територій. Добре, що є така програма – ENPAD - цінність якої для України полягає у тому, що вона дозволить країні розвивати стратегічні галузі сільського господарства, підвищити конкурентоздатність сільгосппродукції, що дасть змогу розширити доступ українського продовольства на ринки країн Євросоюзу».

01:10

09.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0