UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Виконавчою дирекцією Чернігівського регіонального відділення ВАССР проведено робочу нараду в Макіївці на Чернігівщині

13:12

11.07.2016

 Днями керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення  ВАССР, депутат Чернігівської обласної ради Ірина Грозенко провела робочу нараду з виконавчим апаратом Макіївської сільської ради Носівського району. Макіївська територіальна громада процес об’єднання пройшла в 2015 році. Є однією з найменших об’єднаних громад в Україні, об’єднались тільки дві  сільські ради, і налічує 1800 жителів.  Поточний рік для громади є першим роком, коли громада самостійно забезпечує функціонування    своїх установ та закладів, вирішує    життєво важливі питання  селян.  Звичайно, громада  проходить шлях становлення  не   без труднощів, але   актив села на чолі з сільським головою  Петром Бакланом  успішно  їх  вирішує.

Важливим сьогодні  для громади є  кадрове забезпечення.  Наполегливо працюють над питанням наповнення бюджету, і вже мають певні результати. Громада  перевиконала   місцевий бюджет на 157 %.  В ряді головних проблем  є  інвентаризація  землі, але і тут мають не малі напрацювання. Про це говорили на робочій нараді.

А ось по питанню благоустрою то мабуть і Європа позаздрить, наскільки красиво і привабливо в Макіївці. Все село, а особливо красивим є  центр села, буяє квітами  та декоративними кущами, газони всі доглянуті,  установи огороджені сучасними  парканами.  Все вибілено і пофарбовано.

«По питанню благоустрою в нас завжди  був порядок, - говорить сільський голова, - кошти на самооподаткування  жителі платять справно, сміття не кидають на вулиці, бо скрізь стоять для цього  урни». Одним словом, за порядком слідкують всі.

Дружньо відгукнулися макіївці,  коли  потрібна була допомога воїнам  АТО.  Тільки коштів зібрали більше 50  тисяч гривень, а продуктів харчування та необхідних  речей  не одну машину з села вивезли.

Залишали ми це село приємно вражені побаченим, і дуже   хотілось,  щоб в кожному селі  були такі  керівники, як Петро Баклан , такі активісти, які б дбали про  село, вболівали за своїх селян, не боялися реформ і  тоді  життя на селі буде   кращим!

      

 Прес-служба ВАССР

13:12

11.07.2016

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0