UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

У Києві відбувся семінар «Особливості забезпечення прав дітей в умовах децентралізації влади в Україні»

15:19

11.07.2016

 7 липня 2016 року у Києві відбувся семінар «Особливості забезпечення прав дітей в умовах децентралізації влади в Україні», організований Міністерством соціальної політики України за участі керівників служб у справах дітей обласних державних адміністрацій. Від  Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад участь у семінарі взяв участь перший заступник керівника виконавчої дирекції Іван Фурсенко.

У семінарі також брали участь:     Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба; представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Оксана Філіпішина; представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лілія Попова; начальник служби дітей Байковецької сільської ради Тернопільської областіНадія Сачик.

Під час заходу підіймалися питання ролі і місця Служби у справах дітей в процесі децентралізації влади; Реформування системи дитячих інтернатних закладів; Досвід роботи Служби в умовах об’єднаної територіальної громади тощо.

Іван Фурсенко доповів присутнім про хід децентралізації в Україні, зазначивши, що питання реорганізації соціальних служб у справах дітей є надважливим, але передавати вказані повноваження на місця потрібно досить обережно, враховуючи фінансовий та кадровий потенціал громад.  

За результатами семінару було прийнято рішення про створення робочої групи та запровадження пілотних проектів в громадах, котрі будуть визначені на спільних засіданнях.

 

     

            

                                                                                                                                                                                                                                     Прес - служба ВАССР

15:19

11.07.2016

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0