UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

На Чернігівщині відбулася зустріч керівників територіальних громад Прилуцького району

10:43

18.07.2016

 На жаль, в Прилуцькому районі Чернігівської області жодна територіальна громада не пройшла процес децентралізації. І тому за пропозицією керівника виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення ВАССР, голови постійної депутатської комісії Чернігівської обласної ради з питань розвитку і реформування  місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції Ірини Грозенко в Деснянській  селищній раді відбулася зустріч керівників територіальних громад Прилуцького району  на чолі з головою районної ради Василем Маликом та головою районної державної адміністрації Валентиною Ковтун.

Про переваги   об’єднаних територіальних громад розповіла  Ірина Грозенко.  Досвідом  роботи Деснянської селищної ради  після об’єднання поділився селищний голова Юрій Осташевський та  старости суміжних громад.   Присутні на зустрічі отримали вичерпні відповіді на всі запитання. 

А насамкінець  прилучанами було прийнято рішення:  терміново проводити процес об’єднання в Прилуцькому районі.

      

 

Прес-служба ВАССР

10:43

18.07.2016

Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0