UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Триває конкурс «Кращі практики розвитку сільських територій»

01:10

09.11.2013

 

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад  (ВАССР) запрошує журналістів регіональних ЗМІ до співпраці.

З  метою сприяння забезпечення свободи слова мешканців сільських територій, більш якісного та кількісного наповнення інформаційного простору новинами життя  сіл України, популяризації  кращих практик  розвитку та становлення сільських територіальних громад, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, на взаємовигідних умовах формує команду позаштатних кореспондентів із журналістів місцевих засобів масової інформації обласного та районного рівня, волонтерів сільських територіальних громад.

 У межах співпраці передбачено забезпечення підвищення кваліфікації позаштатних кореспондентів, публікація матеріалів у періодичних друкованих виданнях Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, участь у реалізації програми створення єдиного інформаційного простору для сільських та селищних рад.

 Зацікавлених у співпраці  журналістів, волонтерів просимо надсилати своє резюме та кілька зразків друкованих публікацій( у будь-якому форматі)  на електронну пошту

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Довідки за телефоном 067-957-01-21; 093-671-76-75

 

Подані на конкурс роботи розгляне компетентне журі (редакційна комісія), до складу якого входять експерти з питань розвитку місцевого самоврядування, представники міжнародних організацій, кращі журналісти України. Переможці конкурсу будуть нагороджені, а роботи опубліковані у спеціальній збірці накладом до 12 000 екземплярів.

 Умови відкритого Всеукраїнського конкурсу серед журналістів регіональних ЗМІ «Кращі практики розвитку сільської території»

1.        У конкурсі беруть участь журналісти вітчизняних друкованих й електронних ЗМІ загальнодержавної, регіональної і місцевої сфер розповсюдження, які займаються висвітленням питань діяльності органів місцевого самоврядування, розвитку сільських територіальних громад, впровадження ефективних проектів, а також досліджують проблеми, стан забезпечення прав жителів сільських територій.

2.         До участі в конкурсі допускаються роботи, опубліковані впродовж 2012 року чи підготовлені до друку, за темами:

-            участь територіальної громади у стратегічному плануванні розвитку села;

-            реалізація економічних програм органами місцевого самоврядування;

-            створення нових робочих місць, соціальний захист населення;

-            вдосконалення транспортного забезпечення;

-            впровадження сучасних технологій енергозбереження;

-            налагодження достойної медичної допомоги;

-            здійснення заходів з підвищення екологічної безпеки;

-            підтримка закладів освіти;

-            розвиток творчих здібностей молоді;

-            ефективне використання закладів культури для підтримки народних традицій, мистецького потенціалу громади;

-            організація фізкультурно-оздоровчої роботи.

 

3. Запропоновані на конкурс роботи повинні розкривати зміст проекту з розвитку сільських територій (щодо інвестицій, розвитку і проблем базових галузей, підприємницької діяльності; соціального захисту населення, розвитку охорони здоров`я, сфер освіти, духовного і естетичного простору села; діяльності владних структур тощо), який було ініційовано громадою, органами самоорганізації населення, громадськими організаціями щодо.

5. Головними критеріями оцінювання роботи є:

·          творчий підхід, оперативність;

·          достовірність викладених фактів, об’єктивність;

·          висвітлення конкретних шляхів вирішення окресленої проблеми.

 

01:10

09.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0