UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

В Макіївку за досвідом

15:39

03.08.2016

Макіївська сільська рада процес об’єднання пройшла в 2015 році.  Ця територіальна громада ввійшла в перелік громад  з найменшою кількістю населення.  Таких громад в Україні 11.  Навколо цієї громади ходили  чутки, що  в Макіївської громади  немає майбутнього. Не всі бачили перспективу розвиткуМакіївської громади після об’єднання.

Не відступав від задуманого, і був впевнений, що розпочата справа  принесе результати  Макіївський сільський голова Петро Баклан.   Завдяки його наполегливості, впевненості та завзятості  Макіївська  сільська рада робить перші кроки  на розвиток  громади.  Сьогодні  в об’єднаній   громаді  в першому півріччі  2016   року бюджет  виконаний на 190 %. На розвиток сільської об’єднаної громади з державного бюджету  в поточному році передбачено  2 млн.400 тис. грн.   і кошти вже надходять  щомісячно в громаду.

Це дає можливість реалізовувати  проекти, проводити реконструкцію приміщень, ремонтувати дороги, проводити енергозберігаючі заходи.

Про все це своїм колегам та активістам з Височанської,  Новомлинської, Головеньківської   та Носелівської територіальних громад Борзнянського району з гордістю  розповідали  сільський голова Петро Баклан та його заступник  Віктор Броварець.

Багато запитань  у приїжджих  гостей було до керівництва Макіївської територіальної громади.  Борзнянці  цікавились  всім:   як фінансується освіта,  як вирішуються питання утримання первинної медичної ланки, чи планується реорганізація закладів освіти та медицини, який штатний розпис виконавчого апарату сільської ради, як утримується  місцева ПСО і таке інше.

На завершення Борзнянці побували біля  монументу загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної війни, відвідали пам’ятний знак Небесній сотні, пройшлись  центром села,  милуючись  гарно прибраною територією, квітами  та декоративними кущами,  на що може і Європа позаздрити.

То ж є чому повчитися у Макіївців.   Задоволені  зустріччю  гості повезли  на свою Борзнянську землю бажання  якнайшвидше  проводити  реформу децентралізації.

Очолював делегацію з Борзнянського району голова Борзнянської районної ради Віктор Горбащенко. В заході брав участь його  помічник  Анатолій  Горбащенко.

Захід відбувся за ініціативи керівника виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення ВАССР - Ірини Грозенко

 

       

 

Галина Товстоп’ята,

менеджер  виконавчої дирекції ЧРВ ВАССР

 

15:39

03.08.2016

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0