UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Запрацював офіс виконавчої дирекції ВАССР у Івано-Франківську

01:10

09.11.2013

 

Місцеве самоврядування залишається тією ланкою, котра представляючи інтереси територіальної громади, котра безпосередньо й здійснює самоврядування за допомогою різних форм прямої демократії.

Обрані на виборах членами громади керівники - міські, селищні та сільські голови відображають інтереси мешканців і спільно працюють над покращенням соціально-економічної інфраструктури населених пунктів. Об’єднавшись ще в 2008 році у Всеукраїнську асоціацію селищних та сільських рад, керівники органів місцевого самоврядування всієї України намагаються вирішувати проблеми, котрі постають перед місцевими громадами і доводять, що гуртом легше достукатися до найвищих столичних кабінетів. Для зміцнення місцевого самоврядування працюють обласні відділення ВАССР, а виконавча дирекція Асоціації призначила по регіонах своїх директорів, котрі готові надавати допомогу керівникам територіальних громад під час семінарів, консультацій та зустрічей.

Ще доступнішими стали керівні органи Асоціації, отримавши власний куток в приміщенні адміністративного будинку в Івано-Франківську. Відтепер у кабінеті 718 (департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної державної адміністрації) працює офіс Виконавчої дирекції ВАССР. Молодий керівник Юрій Івасюк, що призначений минулого року виконавчим директором ВАССР Західного регіону, працює в одному кабінеті разом із головою громадської ради при департаменті агропромислового розвитку Василем Довбнею. Сподіваємося, що такий тандем молодості та досвіду сприятиме зміцненню місцевого самоврядування на Прикарпатті.

Як повідомив, Ю. Івасюк на часі скликання загальних зборів на Прикарпатті щодо отримання обласним відділенням Асоціації статусу юридичної особи, щоб на рівні із іншими органами брати участь та реалізовувати намічені проекти, заразом впливати на демократичні процеси.

Оксана Саковська          

01:10

09.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0