UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

У селі Фурси Білоцерківського району Київської області відбувся семінар на тему: «Розвиток сільськогосподарської кооперації в період реформ та децентралізації влади»

19:51

06.09.2016

 2 вересня 2016 року у селі Фурси Білоцерківського району Київської області Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад спільно зi споживчим кооперативом «Е-sprava» провели семінар на тему: «Розвиток сільськогосподарської кооперації в період реформ та децентралізації влади».

Відкрив семінар Фурсенко Микола Іванович – голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Фурсівський сільський голова. Розповів про соціально-економічну ситуацію на даний час в Україні, поділився здобутками у сфері розвитку села Фурси.

Саблук Віталій Петрович – заступник директора аграрної економіки НААН, доктор економічних наук, подав всебічний аналіз розподілу сільськогосподарського ринку, розповів про принципи оподаткування та підкреслив, що саме від економіки села залежить розвиток держави в цілому. Для прикладу привів досвід інших країн, де відповідальність несуть фермери і де вони самі зацікавленні у якості продукції та зберіганнi «свого» ринку збуду.

Про важливість конкурентоспроможності фермерів у своєму докладі розповіла Морозюк Наталія Володимирівна – доцент кафедри економіки праці та розвитку сільських територій Національного університету біоресурсів та природокористування. Вона підкреслила важливість збереження та необхідність підтримки сільського господарства України.

Надала статистику особистих селянських і фермерських господарств, сільськогосподарської кооперації та підприємництва в Україні Кіріна Ірина Григорівна – начальник відділу Департаменту освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Міністерства АПК України.

Місією та цілями діяльності споживчого кооперативу «Е-sprava» поділився Полтавчук Андрій Петрович. Найважливішим завданням на сьогодні Андрій Петрович вважає створення саме ринку збуту для фермерів та відсутність посередників між виробником та споживачем. Кооперативу «Е-sprava» вдалося на сформувати свою команду по збуту продукції, використовуючи усі можливі засоби, починаючи з ярмарок i закінчуючи ІТ-відділами.

Було представлено перший цільовий інвестиційний проект споживчого кооперативу «Е-sprava», метою якого є створення та функціонування мобільного моторно-механічного сільськогосподарського комплексу i надання сільгоспвиробникам можливості знизити витрати, а інвесторам отримувати стабільний високий дохід завдяки технології «VIS TERRAE».

Ця технологія забезпечує відновлення ґрунтів та виробництво екологічно чистої продукції

Про співпрацю споживчого кооперативу «Е-sprava» з виробниками та іншими кооперативами розповів Рязанцев Сергій Володимирович. На прикладі Польщі показав важливість вірного комплексного рішення, прийнятої стратегії розвитку в цілому та відповів на питання фінансового та інвестиційного характеру.

Рейхман Володимир Васильович, голова правління споживчого кооперативу «Е-sprava», наголосив, що саме кооперації об’єднують людей. Розповів про бізнес-можливості учасників споживчого кооперативу, а також вручив грамоти та подарункові сертифікати.

Завершився семінар концертом учасників самодіяльності с. Фурси.

 

 

 

 

 

Прес-служба ВАССР

19:51

06.09.2016

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0