UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

КОМАНДА ПРОГРАМИ DOBRE ВІДВІДАЛА МИКОЛАЇВ ДЛЯ РОЗ'ЯСНЕННЯ УМОВ УЧАСТІ У КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ ГРОМАД

19:53

09.09.2016

7-8 вересня 2016 року  Миколаївщину відвідала команда програми DOBRE (Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності).

В межах дводенного візиту представники програми DOBRE спілкувалися з громадами Миколаївської області та провели зустріч з представниками обласної державної адміністрації та обласної ради.

Керівник програми DOBRE Беррі Рід повідомив, що протягом 5 років своєї роботи програма DOBRE сприятиме посиленню спроможністі 75 об’єднаних громад з 7 областей України. Загальний бюджет проекту складає 50 млн. доларів США. Наразі розпочинається 1-ий етап відбору громад, в результаті якого до програми буде відібрано 25 громад. Після того, як громада в результаті конкурсного відбору потрапить до програми, з нею почнеться комплексна робота фахівців проекту і, після створення спільно з експертами моделі її розвитку, вона зможе подати проект на отримання фінансування з фондів програми та реалізувати заплановані проекти.

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад як партнер програми забезпечуватиме організаційний та консультаційний супровід проведення відбору громад для участі в програмі DOBRE в регіонах. Зокрема, в Миколаєві представник ВАССР консультуватиме громади з питань заповнення аплікаційної форми та підготовки повного пакету документів для участі в програмі. Подати заявку в межах 1-го етапу відбору громади зможуть не пізніше 5 жовтня 2016 року. У відборі можуть брати участь громади, які станом на 5 жовтня матимуть призначену дату виборів. З детальною інформацією про можливості програми та вимогами для участі в конкурсному відборі можна ознайомитися  на сторінці програми DOBRE. Саме там можна знайти і аплікаційну форму для того, щоб взяти участь у конкурсному відборі.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь та голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко наголосили, що докладуть максимум зусиль для того, щоб допомогти громадам взяти участь у програмі і, не зважаючи на те, що в області є  тільки одна громада, в якій вже відбулися вибори, 9 громад вже чекають рішення ЦВК для призначення дати виборів, та зобов’язалися в межах наявних повноважень сприяти пришвидшенню об’єднання громад та призначенню виборів ЦВК.

19:53

09.09.2016

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0