UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

В Україні розпочався конкурс «Лейпцизька премія інтегрованого розвитку міст в Україні»

20:18

26.09.2016

Україна, спільно з німецькими партнерами, продовжує впроваджувати положення Лейпцизької хартії. На сьогодні в нас діє низка проектів, які дають можливість започаткувати нові, європейські підходи у питаннях розвитку міст. Про це сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода 2 вересня під час оголошення конкурсу «Лейпцизька премія інтегрованого розвитку міст в Україні».

«Проведення такого конкурсу дозволить поширити ефективні моделі співпраці між міськими адміністраціями, політичними колами, науковими установами, бізнесом та громадянським суспільством. А також дозволить віднайти проблемні точки у міському плануванні та вдосконалити містобудівне законодавство України відповідно до європейських стандартів», — зазначив він.

У рамках конкурсу відзначатимуть новаторські проекти та методики, що базуються на постулатах Лейпцизької хартії «Міста Європи на шляху сталого розвитку» і які успішно втілені у співпраці з мешканцями міст протягом останніх чотирьох років.

Вручення премії, загальна сума якої становить 25 000 євро, відбудеться наприкінці листопада цього року під час Українсько-німецької конференції інтегрованого розвитку міста.

Результати конкурсу будуть доступні для ознайомлення на спеціально створеному веб-порталі, який також слугуватиме координаційним центром.

Нагадаємо, 22 березня 2016 року відбулося підписання Заяви про спільні наміри щодо співробітництва між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  та Міністерством довкілля, охорони природи, будівництва і безпеки ядерних реакторів Федеральної республіки Німеччина у сфері сталого міського розвитку. Метою підписання була імплементація положень Лейпцизької хартії "Міста Європи на шляху сталого розвитку» в Україні".

Надіслати свої запитання можна до 14.10.2016 на електронну пошту:  leipzig-preis@bbr.bund.de

Усі питання та відповіді будуть опубліковані для відома всіх учасників конкурсу на сторінці: www.nationale-stadtentwicklungspolitik.de/Leipzig-Preis.

Детальніше про умови конкурсу ТУТ

Джерело: Мінрегіон

20:18

26.09.2016

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0