UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

В смт. Авангард Одеської області відкрили офіс державного відділу реєстрації та відділу містобудування та архітектури

15:03

05.01.2017

В рамках децентралізації влади Авангардівська селищна рада продовжує організовувати нові служби, які дозволять жителям швидко й ефективно вирішуючи нагальні питання.

Раніше в Авангарді був створений відділ державної реєстрації. Кваліфіковані співробітники відділу щодня проводять реєстрацію майнових прав, реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань.

Місяць тому в Авангарді розпочав роботу відділ містобудування та архітектури, який надає жителям Авангарду адміністративні послуги, пов'язані з містобудуванням та архітектурою. До них відноситься видача будівельних паспортів, умов та обмежень забудови земельних ділянок. Також співробітники відділу займаються підготовкою та видачею паспортів прив'язки тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності, організацією і розробкою містобудівної документації на місцевому рівні, а також контролем за виконанням містобудівного законодавства на території Авангарду.

На передодні Нового року державний відділ реєстрації та відділ містобудування та архітектури отримали від Авангардівської селищної ради прекрасний подарунок – просторий, повністю обладнаний і комфортний для роботи та прийому громадян офіс.

-Децентралізація влади відкриває нові можливості для реалізації органами місцевого самоврядування своїх повноважень, надання адміністративних та інших послуг на місцях, - зазначив голова Овідіопольської районної ради О.В.Маклашевський. – Й Авангард показує приклад як турбуватися про своїх жителів, якими мають бути центри об’єднаних територіальних громад.

 

15:03

05.01.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0